NAVI pokonał BIG dokładnie takim samym wynikiem jak dwa dni temu

NAVI wygrało 2: 0 z BIG w łatwym meczu. Mecz był częścią finału BLAST Premier Fall Groups 2024, do którego NAVI dotarło po przegranym meczu z Liquid.

Interesujące fakty

Po zakończeniu meczu widzowie zwrócili uwagę na fakt, że mecz zakończył się identycznym wynikiem jak poprzedni mecz, aż do liczby wygranych rund na kartach. Jedyną różnicą jest to, że w pierwszym meczu NAVI na Mirage, w pierwszej połowie wzięli 9 rund na atak, podczas gdy tym razem zrobili to na obronę.

To zdarza się raz na kilka milionów, nie było takiego momentu w historii CS-a, który stał się legendarny. Oczywiste jest, że nikt celowo nie chciał tego zrobić, ale jest to całkiem fajne.

Szczegóły meczu

Pierwszą mapą meczu był ten sam Dust 2, DUŻY wybór, który zakończył się 13-7 na korzyść NAVI. Justinas "jL" Lekavičius był świadkiem niesamowitego momentu, w którym dokonał 4 zabójstw z rewolweru.

Drugą mapą był Mirage, który w przeciwieństwie do pierwszego meczu przebiegał z niewielką różnicą, NAVI udało się zakończyć połowę 9-3 w obronie, podczas gdy w pierwszym meczu był to atak. Na Mirage wszyscy gracze NAVI pokazali dobrą grę, ale najlepsze wyniki osiągnęli Ihor "w0nderful" Zhdanov i Mihai "iM" Ivan, którzy zakończyli mapę z ocenami odpowiednio 8,6 i 8,3.

Wszyscy gracze NAVI mieli świetną grę, a średnia ocena drużyny w meczu wyniosła 6,9, co jest całkiem dobrym wynikiem. Z kolei dla BIG średnia ocena drużyny wyniosła 5,1.

Podsumowanie

Dzięki wygranej NAVI awansowało do finału grupy D, gdzie ponownie zagra z Liquid. Które przegrało z nimi w finale top net w zaciętym starciu z wynikiem 1-2. Będzie to drugie spotkanie dla tej drużyny i będzie to świetna okazja do zemsty. BIG z kolei uplasowało się na miejscach 9-12 i zarobiło $8,500.