Monte pokonał Zero Tenacity w CCT Season 2 European Series 5

W ekscytującym meczu pomiędzy Monte a Zero Tenacity, to Monte odniosło zwycięstwo, zapewniając sobie miejsce w ćwierćfinale CCT Season 2 Europe Series 5. Turniej, z pulą nagród wynoszącą 50 000$, odbywa się od 3 do 16 czerwca, gdzie zwycięzca otrzyma 22 000$.

Gra rozpoczęła się na mapie Mirage, wyborze Monte, gdzie od samego początku przejęli oni prowadzenie, kończąc pierwszą połowę wynikiem 8:4. Ostatecznie wygrali 13:10. Drugą mapą był Anubis, wybór Zero Tenacity. Tym razem to Zero Tenacity odwróciło sytuację, dominując w pierwszej połowie wynikiem 10:2. Udało im się wygrać drugą mapę wynikiem 13-8.

Decydującą mapą był Dust2. Pierwsza połowa meczu zakończyła się wynikiem 6:6, ale w drugiej połowie Monte okazało się silniejsze, zdobywając zwycięstwo wynikiem 13:8, zapewniając sobie miejsce w ćwierćfinale. DemQQ był najlepszym graczem, który włożył dużo wysiłku w zwycięstwo, zdobywając w tym meczu ocenę 7,0.

W następnym meczu zmierzą się z BLEED w ramach dwóch turniejów, a mianowicie Skyesports Championship 2024 Europe Closed Qualifier i CCT Season 2 Europe Series 5. Te dwa turnieje będą ostatnimi w tym sezonie, co czyni je bardzo ważnymi.