markeloff rozegrał oficjalny mecz po 6 latach bezczynności

Legendarny ukraiński gracz Yegor 'markeloff' Markelov wystąpił w oficjalnym meczu dla FAVBET na trzeciej mapie w ramach ESEA Advanced, dołączając do gry w 15 rundzie przy wyniku 9-6 przeciwko nim.

Mecz pomiędzy FAVBET a 1WIN odbył się w dolnym drabinkowym systemie trzeciej rundy ESEA Advanced Season 49 Europe. Gra zakończyła się zwycięstwem FAVBET, którzy awansowali dalej w drabince i będą teraz walczyć o pożądane miejsce w ESL Challenger League Season 48. Ich następny mecz odbędzie się dzisiaj przeciwko Zero Tenacity. Najbardziej znaczącym momentem gry było powrót markeloffa w drugiej połowie trzeciej mapy.

Po wejściu markeloffa do gry, sytuacja uległa zmianie, a FAVBET udało się odwrócić wynik z 9-6. Społeczność uważnie obserwowała jego grę, ponieważ jego ostatni oficjalny profesjonalny mecz miał miejsce ponad 6 lat temu z FlipSid3. Gra markeloffa była interesująca; zakończył mecz z stosunkiem K/D 13/11 przez 19 rund.

Chciałem dzisiaj streamować, ale wiedziałem, że mogę zagrać za Bondika, gdyby mu wyłączyli prąd. W każdym razie wskoczyłem na koniec meczu i wygraliśmy, gg.
Jak markeloff zgłosił po meczu

Nie wiadomo, czy była to tymczasowa zmiana, czy teraz markeloff będzie zastępował graczy FAVBET w przypadku przerw w dostawie prądu. Społeczność z radością zareagowała na powrót legendy i z wielkim zainteresowaniem oglądała jego grę.