m0NESY o powrocie s1mple: „Wszyscy czekamy na twój powrót”

Ilya „m0NESY” Osipov po zakończeniu swojego występu na IEM Cologne 2024 podzielił się na Twitterze wiadomością, w której poprosił Oleksandra „s1mple'a” Kostyljeva o powrót na scenę pro, ponieważ jest on jego idolem.

Występ m0NESY i jego drużyny

Ostatnim turniejem dla drużyny był IEM Cologne 2024, gdzie przegrali z MOUZ w ćwierćfinale turnieju. Sam m0NESY rozegrał kolejny turniej, kończąc z oceną 7,1 za 11 kart.

G2, po sensacyjnej porażce z The Mongolz w górnym secie, spadło do dolnego seta, jakby odrodzone i pokazało niesamowitą grę, zamykając tam Spirit, Astralis i paiN. Oddając 28 rund w 7 kartach, co jest całkiem fajnym wynikiem.

Wiadomość od m0NESY i reakcja społeczności

Reakcja społeczności była burzliwa, wszyscy wspierali post Ilyi i pisali słowa motywacji dla s1mple'a, przypominam kim on był.

Hell yeah!
James Banks
W, motywacja
ropz

Społeczność z niecierpliwością czeka na powrót s1mple'a, ponieważ jest on jednym z najlepszych graczy w CS, który prawie cały czas pokazywał niesamowite indywidualne wyniki.

Kariera s1mple'a

S1mple przeniósł się na ławkę NAVI w październiku 2023 roku po przegapieniu pierwszego w historii turnieju CS2, IEM Sydney 2023. Od tego czasu zajmował się sprawami osobistymi, okazjonalnie streamował na żywo, a później otworzył akademię CS2, która została zamknięta po miesiącu działalności.

W marcu 2024 roku s1mple powrócił do CS2, ale tylko na miesiąc, grając jako zmiennik Falcons w BLAST Premier Spring Showdown 2024, gdzie drużyna przegrała pierwszy mecz i natychmiast opuściła turniej. Po tym s1mple zniknął z radaru, ale po tym, jak NAVI wygrało PGL Major Copenhagen 2024, powiedział w wywiadzie, że NAVI wygrało majora, więc niektóre plany uległy zmianie.

Teraz s1mple jest w Chinach, gdzie zagra lub już rozegrał mecz BO1 przeciwko kennysowi w formacie ligi uczelnianej, ale nie ma jeszcze szczegółów dotyczących meczu.

Wnioski

Jeśli s1mple powróci, najprawdopodobniej nastąpi to po zakończeniu Perfect World Shanghai Major 2024, kiedy większość drużyn będzie dokonywać zmian. Ale jak powiedział trener NAVI B1ad3, s1mple musi zagrać na scenie G2-3, aby poczuć grę i wyrobić sobie markę.