Fluxo triumfuje nad Imperial i zostaje mistrzem RES Latin America

Fluxo, prowadzone przez Lucasa "Lucaozy" Nevesa, zwyciężyło w RES Latin America #1, zdobywając tytuł pokonując Imperial wynikiem 2-0. Intensywne mecze na Nuke i Mirage pokazały umiejętności i determinację drużyny, dzięki czemu otrzymali nagrodę w wysokości 25 000 USD.

Pierwsza mapa, Nuke, była gwoździem do trumny, kończąc pierwszą połowę remisem 6-6. Druga połowa odzwierciedlała pierwszą, w której obie drużyny zdobyły po sześć rund, co doprowadziło do dogrywki. Fluxo zapewniło sobie zwycięstwo wynikiem 16-14.

Na Mirage, drugiej mapie w serii, Fluxo objęło wczesne prowadzenie z wynikiem 8-4 na półmetku. Kontynuowali swoją dominację w drugiej połowie, zapewniając sobie zwycięstwo 13-4. Ta wygrana nie tylko ukoronowała Fluxo jako mistrzów RES Latin America #1, ale także przyznała im znaczącą nagrodę w wysokości 25 000 USD.

Imperial, pomimo dzielnego wysiłku, zajął drugie miejsce i otrzyma nagrodę pocieszenia w wysokości 15 000 USD. Turniej podkreślił ducha rywalizacji i talent na latynoamerykańskiej scenie Counter-Strike'a, a zwycięstwo Fluxo było znaczącym osiągnięciem dla zespołu i jego członków.