ENCE triumfuje nad Monte

ENCE pokonało Monte 2-0, aby awansować do finału niższej drabinki ESL Pro League Season 19 i będzie rywalizować w playoffach.

ENCE rozpoczęło swoją dominację na Nuke'u, natychmiast wygrywając rundę pistoletową i 6 kolejnych rund, zdobywając wiele punktów zwrotnych dla ekonomii, zapewniając zwycięstwo 9-3 w pierwszej połowie. W drugiej połowie nic się nie zmieniło i Monte przegrało mapę wynikiem 13-3.

Niemniej jednak wybór Vertigo przez Monte wydawał się początkowo obiecujący, ponieważ w pierwszej połowie prowadzili 9-3. Jednak pomimo dużej 6-rundowej przewagi, przegrali rundę pistoletową, a następnie przegrali 8 rund z rzędu, co doprowadziło do porażki 13-10. Mecz nie dotarł do trzeciej karty Ancient.

Najlepszym zawodnikiem był hades, który zakończył mecz z potężnym ratingiem 8.1, co pokazuje jego wielki wkład i kluczową rolę w tym meczu.

Ence zagra przeciwko GamerLegion w playoffach w piątek, co będzie ich drugim meczem przeciwko sobie w tym turnieju. Pierwszy mecz został wygrany przez GamerLegion wynikiem 2:0. Monte z kolei ponownie zagra przeciwko Forze, ale w tym meczu przegrany opuści ESL Pro League Season 19, ostatnim razem Monte wygrało z wynikiem 2:0.