BIG awansowało do fazy play-off Thunderpick World Championship 2024
  • Results

• 22:31, 24.10.2024

BIG po zakończeniu czwartego dnia gry zapewnili sobie miejsce w fazie play-off, pokonując BESTIA w ramach Thunderpick World Championship 2024. BIG pozostał 1 mecz, aby zakwalifikować się na LAN, a ich przeciwnik pozostaje nieznany.

Szczegóły meczu

Pierwsza mapa, Anubis, została wybrana przez BESTIA. W pierwszej połowie drużyny szły łeb w łeb, kończąc ją wynikiem 6-6. Jednak w drugiej połowie BIG pokazali pełną dominację, nie oddając przeciwnikowi ani jednej rundy, kończąc mapę wynikiem 13-6.

Na drugiej mapie, Dust2, wybranej przez BIG, pierwsza połowa zakończyła się na korzyść BESTIA wynikiem 7-5. Mimo to, po zmianie stron BIG udało się odwrócić bieg gry i odnieść zwycięstwo, kończąc mapę wynikiem 13:11.

Image
Image

Inne wyniki grupy

Po dzisiejszym dniu turniej opuścili Aurora, zajmując ostatnie miejsce. Dodatkowo M80 ustanowili antyrekord w historii swojej organizacji, wygrywając zaledwie 6 rund na dwóch mapach.

Image
Image

Najlepszy gracz dnia

Najlepszym zawodnikiem okazał się Martín "tomaszin" Corna, który pokazał niesamowitą pierwszą grę i niezłą drugą. Jego średni rating za cztery mapy wyniósł 7,7, co jest do tej pory najlepszym wynikiem wśród wszystkich grup, tym samym jest najlepszym graczem turnieju.

Następny mecz

Podczas gdy BIG czekają na swojego przeciwnika w play-offach turnieju, BESTIA zmierzy się z M80 w meczu o awans do play-offów. Dla M80 będzie to doskonała możliwość...