Riot Games ogłasza nabór na stanowisko analityka gry Valorant

13 sierpnia 2024 roku Riot Games ogłosiło rozpoczęcie rekrutacji na stanowisko Game Analyst do popularnej gry Valorant. Stanowisko obejmuje inżyniera QA, który będzie odpowiedzialny za jakość i testowanie gry. Jednym z głównych wymagań jest osiągnięcie rangi Radiant w ciągu ostatnich dwóch lat.

© This photo is copyrighted by Riot Games

Obowiązki:

  • Ocena zdolności zespołu deweloperskiego do osiągania celów w nadchodzących aktualizacjach i udzielanie dobrze uzasadnionego feedbacku.
  • Prognozowanie i ocena potencjalnych ryzyk, wad i błędów poprzez testowanie gry.

Wymagane kwalifikacje:

  • Doświadczenie w osiąganiu rangi Radiant w ciągu ostatnich dwóch lat.
  • Doświadczenie w efektywnej komunikacji z zespołem w meczach rankingowych.
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem w meczach rankingowych.
  • Wiedza na temat map, mechaniki gry i zarządzania kredytami w Valorant.
  • Zaawansowane zrozumienie mikro- i makroaspektów gry.

Wskazane kwalifikacje:

  • Doświadczenie w pracy w profesjonalnym zespole.
  • Doświadczenie w profesjonalnej pracy w innych grach.
  • Umiejętność oceny i szkolenia umiejętności zespołu.
  • Umiejętność identyfikowania przyczyn zadowolenia lub frustracji graczy.
  • Co najmniej 1 rok doświadczenia jako inżynier QA.

Obecny specjalista ds. równowagi Valorant Penguin, który rozpoczął swoją karierę w zespole analitycznym League of Legends w 2016 roku, ogłosił wolne stanowisko w Platform X. Stanowisko wymaga relokacji do Los Angeles, co może być wyzwaniem dla kandydatów z innych regionów. Zainteresowane strony mogą zapoznać się z ogłoszeniem o pracę pod adresem szczegóły.

Komentarze
Według daty