Były profesjonalny gracz AYRIN dołącza do zespołu programistów Riot Games

Zawodowi gracze zawsze są cenieni w ekosystemie Valorant za swoje doświadczenie i wysoki poziom zrozumienia gry, a nawet deweloperzy słuchają ich opinii. Niedawno ogłoszono, że były zawodowy gracz Jordan "AYRIN" He, który zakończył karierę w Valorant pod koniec 2023 roku, dołącza do Riot Games.

Sam Jordan ogłosił to na swoich oficjalnych mediach społecznościowych. Stwierdził, że niedawno stał się częścią zespołu Riot Games, który zajmuje się analizą i testowaniem. Pozwoli to zawodowemu graczowi bezpośrednio wpływać na rozwój Valorant i promować swoją ekspertyzę jako weteran strzelanki od Riot przez trzy lata.

Jordan "AYRIN" He to 28-letni kanadyjski gracz, który wcześniej rywalizował w CrossFire. Od początku 2020 roku przeszedł do Valorant, gdzie początkowo rywalizował na poziomie 3 i 2, zanim awansował do najwyższego poziomu rywalizacji. Większość swojej kariery gracz spędził w zespole XSET, gdzie osiągnął wiele znaczących osiągnięć. Wśród nich znajduje się zwycięstwo w VCT 2022: North America Stage 2 Challengers, które przyniosło zespołowi 50 000 dolarów nagrody, oraz 5-6 miejsce na VALORANT Champions 2022, dzięki czemu drużyna zarobiła 60 000 dolarów.

Po niezadowalających wynikach w pierwszej połowie 2023 roku Jordan postanowił zakończyć karierę zawodową, a teraz, po kilku miesiącach przerwy, oficjalnie dołączył do Riot Games.