Jak szybko i łatwo osiągnąć 20 poziom w Valorant?

Wielu nowicjuszy w grze Valorant może napotkać trudności w uzyskaniu dostępu do trybu rankingowego, ponieważ wymaga to osiągnięcia 20 poziomu konta. Ten cel może wydawać się trudny dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z grą. Istnieje jednak kilka strategii, które można zastosować, aby osiągnąć ten cel szybko lub łatwo, aby móc konkurować w meczach rankingowych. Nie tylko zwiększy to motywację do dalszego rozwoju jako gracza, ale również umożliwi zdobycie cennego doświadczenia i nagród.

Po co jest potrzebny 20 poziom?

Aby uzyskać dostęp do jednego z najpopularniejszych trybów w grze Valorant, należy osiągnąć dwudziesty poziom konta. Wymóg ten nie istniał od początku gry, więc użytkownicy, którzy założyli swoje konta przed wprowadzeniem tej nowości, mają dostęp do tego trybu, niezależnie od osiągnięcia dwudziestego poziomu. W ten sposób, jeśli masz stare konto, możesz pominąć ten etap. Jeśli jednak nie, to kontynuując czytanie tego artykułu, dowiesz się, jak podnieść poziom swojego konta w Valorant, a także znajdziesz najszybszy i najłatwiejszy sposób, aby zminimalizować czas poświęcony na ten proces.

Jak podnosić poziom

Aby zdobywać doświadczenie i podnosić poziom swojego konta w grze, wystarczy grać. Za każdą minutę spędzoną w meczu otrzymujesz doświadczenie, a za lepsze wyniki, zwycięstwa w rundach i meczach, będziesz nagradzany dodatkowym doświadczeniem. Jednak po prostu granie nie jest najbardziej efektywną strategią. W następnych sekcjach rozważymy najłatwiejszy sposób osiągnięcia pożądanego poziomu. Jeśli chcesz szybko dołączyć do meczów rankingowych, pomoże ci najszybsza ścieżka, która również zostanie wspomniana.

Jak naliczane jest doświadczenie w Valorant?

System naliczania doświadczenia konta w grze Valorant jest bardzo prosty. Każdy gracz otrzymuje 60 XP za każdą minutę spędzoną w dowolnym meczu, co odpowiada 6 XP za każdą spędzoną sekundę. Ponadto, za zwycięstwo w dowolnym meczu, gracz otrzymuje dodatkowo 50 XP, niezależnie od trybu gry.

Najłatwiejsza droga

Najłatwiejszym sposobem na zdobycie codziennego doświadczenia jest wykonanie zadania, które jest aktualizowane codziennie i przynosi graczom 1 000 doświadczenia. Jest to niezwykle proste: trzeba wygrać w dowolnym trybie gry, zwycięstwo nawet w trybie deathmatch jest zaliczane. Jednak najłatwiej jest to zrobić w trybie Spike Rush, gdzie mecze odbywają się bardzo szybko. W ten sposób, nawet jeśli nie odniesiesz sukcesu w bieżącym meczu, nie stracisz dużo czasu, aby znaleźć i zagrać kolejny.

Aby szybko osiągnąć dwudziesty poziom konta Valorant - zaloguj się do gry w ciągu najbliższych kilku tygodni i wykonuj codzienne zadanie, w ten sposób poświęcisz nieznaczną ilość czasu (10-15 minut dziennie), aby osiągnąć pożądany poziom i uzyskać dostęp do meczów rankingowych.

Najszybsza droga

Jeśli dążysz do jak najszybszego osiągnięcia dwudziestego poziomu w Valorant, będziesz musiał poświęcić dużo czasu w krótkim okresie, ponieważ aby go osiągnąć, potrzebujesz 100 000 doświadczenia, po 5 tysięcy na każdy poziom, podczas gdy za zwycięstwo w meczu przyznawane jest tylko 50 i dodatkowe 60 za każdą spędzoną minutę w trybie.

Najłatwiejszym sposobem jest ciągłe granie w trybie Spike Rush, aby wykorzystać dodatkowe punkty za zwycięstwo. Czas trwania tego trybu jest krótki, ponieważ składa się tylko z 4-6 rund. W ten sposób, zdobywając zwycięstwo, otrzymasz dodatkowo 50 punktów, co jest znacznie korzystniejsze niż granie w trybie nieklasyfikowanym, który trwa około 30 minut, a wynik meczu nie zawsze jest przewidywalny.

Podsumowanie

Ogólnie rzecz biorąc, osiągnięcie 20 poziomu w grze Valorant wymaga znacznej ilości czasu, nawet jeśli użyjesz strategii podanych w tym artykule. Jednak w trakcie tego okresu nie tylko osiągniesz ten cel, ale także będziesz rosnąć jako gracz, ucząc się nowych agentów, map i różnorodnych strategii, co przyniesie ci przyjemność i lepiej przygotuje do ważnych walk w trybach rankingowych. Tam wyniki meczów będą miały duże znaczenie, ponieważ będą wpływać na twój ranking.