FURIA pokonuje Bad News Kangaroos

FURIA zdecydowanie pokonała Bad News Kangaroos 2:0 w swoich mapach, awansując do kolejnego etapu drabinki ostatniej szansy w ESL Pro League Season 19. Ich dominujące występy w drugiej połowie na obu mapach przypieczętowały ich awans.

Mecz rozpoczął się na Inferno, wybranym przez Bad News Kangaroos. Pierwsza połowa była wyrównana i zakończyła się remisem 6:6. Jednak FURIA odwróciła sytuację w drugiej połowie, zdobywając siedem kolejnych rund i wygrywając mapę 13-6. Ta zmiana podkreśliła zdolności adaptacyjne i siłę FURII pod presją.

Na swojej mapie, Mirage, FURIA nadal imponowała, zapewniając prowadzenie 8-4 w pierwszej połowie. Ich zdolności defensywne zabłysły w drugiej połowie, gdy zamknęli mapę zwycięstwem 13-6. To konsekwentne działanie podkreśliło ich strategiczną głębię i sprawność egzekucji.

Dzięki temu zwycięstwu FURIA zmierzy się teraz z ENCE w półfinale drabinki ostatniej szansy, przygotowując grunt pod sobotnie starcie o wysoką stawkę. Tymczasem Bad News Kangaroos opuszczają turniej, zajmując 29-32 miejsce z nagrodą w wysokości 3 500 USD. Ten mecz to kluczowy moment dla FURII, która nadal walczy o przetrwanie w zawodach.