Fluxo miażdży Sharks i awansuje do finału RES nr 1 w Ameryce Łacińskiej

Fluxo dotarło do wielkiego finału turnieju nr 1 RES w Ameryce Łacińskiej, pokonując miażdżące zwycięstwo 2:0 nad Sharks. Zwycięstwo zapoczątkuje ekscytujące starcie z Imperialem w tę niedzielę, podczas którego obie drużyny będą rywalizować o tytuł mistrzowski i pokaźną pulę nagród o wartości 50 000 dolarów.

Na pierwszej mapie, Inferno, Sharks, którzy wybrali tę mapę jako pierwsi, rozpoczęli grę mocno i do przerwy prowadzili 10-8. Fluxo jednak nie poddało się, w drugiej połowie odrobili straty i ostatecznie zwyciężyli. zacięte zwycięstwo z wynikiem 13-11.

Na drugiej mapie Ancient historia się powtórzyła. Sharks ponownie objęli prowadzenie, do przerwy utrzymując prowadzenie 7-5. Jednak Fluxo, wykazując fenomenalną odporność, przeżył imponującą serię sześciu rund, aby przejąć kontrolę nad mapą. Choć Sharks zdołali później zdobyć kilka punktów, Fluxo zachowali spokój i zamknęli mapę z wynikiem 13-9.

Bardziej szczegółowe statystyki można znaleźć tutaj.

To zwycięstwo daje Fluxo awans do wielkiego finału, gdzie zmierzy się z Imperial. Obie drużyny są pełne talentów, co sprawia, że ​​ten pojedynek jest bardzo wyczekiwany. Nie przegap ekscytującego finału turnieju nr 1 RES Latin American w tę niedzielę!