Complexity pokonało Virtus rogo i zapewniło sobie miejsce w półfinale ESL Pro League Season 19

Zwycięstwo Complexity 2:0 nad Virtus.pro zapewniło im awans do półfinałów ESL Pro League Season 19. Zespół zademonstrował swoją strategiczną sprawność, torując sobie drogę do wysoko notowanego pojedynku w półfinale.

W napiętej bitwie na mapie Ancient wybranej przez Virtus.pro, pierwsza połowa gry była zacięta, a VP prowadziło 7:5. Complexity przejęło jednak inicjatywę i wygrało mapę wynikiem 13:9. Na Vertigo, Complexity zdominowało pierwszą połowę meczu z wynikiem 10:2 i ostatecznie wygrało z wynikiem 13:3. Do Overpassa nie doszło.

W półfinale Complexity zmierzy się ze zwycięzcą meczu pomiędzy G2 i MOUZ 11 maja. Ten mecz jest kluczowy, ponieważ drużyny będą rywalizować o nagrodę w wysokości 170 000 USD i upragnione miejsce na IEM Cologne 2024.

Wyniki Complexity na tym turnieju były imponujące, pokazując taktyczną głębię i odporność. Fani z niecierpliwością czekają na nadchodzące półfinały, w których Complexity zamierza kontynuować swoją zwycięską passę i zapewnić sobie miejsce na jednym z najbardziej prestiżowych wydarzeń e-sportowych roku.