B8 awansowali do półfinałów CCT Season 2 European Series 5 pokonując Illuminar

B8 awansowali do półfinału swojego ostatniego turnieju w sezonie, CCT Season 2 Europe Series 5, z pulą nagród wynoszącą 50.000$. W ćwierćfinale udało im się pokonać polski zespół Illuminar wynikiem 2-0.

Pierwszą mapą było Mirage, wybór B8, które nie miało problemów ze swoim wyborem. Pokazali swoje umiejętności i pokonali przeciwników miażdżącym wynikiem 13-5. Drugą mapą było Dust 2, wybór Illuminar, który rozpoczął się dla nich lepiej niż wybór przeciwników. Udało im się wygrać pierwszą połowę wynikiem 7-5, pozostawiając minimalny margines rund, ale B8 wróciło do gry, doprowadzając ją do dogrywki, w której udało im się wygrać wynikiem 19-15.

Pomimo przegranej w meczu, najlepszym graczem meczu został Roland "ultimate" Tomkowiak, który miał duży wpływ na swoją drużynę, ale to nie wystarczyło do zwycięstwa. Jego ocena za całą grę wyniosła 7.8, natomiast najlepszym graczem B8 był Arsenly "cptkurtka023" Derevinskly, którego ocena wyniosła 7.5.

Następny mecz B8 rozegrają przeciwko zwycięzcy pary Monte/BLEED. Tymczasem Illuminar opuścił turniej na 5-8 miejscu, zarabiając 2.000$. Dla nich ten turniej był ostatnim w sezonie, w którym pokazali dobry wynik.